"KOBIETY MAFII" RECENZJA FILMU W REŻYSERII PATRYKA VEGI

trzydzieści maja odbędzie się przedstawienie premierowe serialu Kobiety mafii” patryk vega i kobiety mafii . Reżyser “Botoksu” jak i również “Kobiet mafii” zapowiedział właśnie, że nakręci film “Pitbull. Dzięki temu “Kobiety mafii” dla miłośników dotychczasowej twórczości Vegi są jak bożonarodzeniowy prezent podarowany już serial kobiety mafii odcinek 5 w lutym. „Kobiety mafii” a mianowicie nowe dzieło jednego z najpopularniejszych współczesnych polskich reżyserów, to wnikliwe spojrzenie po głąb Grupy Mokotowskiej, która była jedną z najważniejszych organizacji przestępczych na terytorium polski.
Nawet jak nie były to filmy, a dokumenty jak „Prawdziwe psy” z Opalą, to było to rzeczywiste mięso, a w tym rzucanie mięsem. Ledwie opadł pył po “Botoksie”, a Patryk Vega już promuje swój kolejny film - “Kobiety mafii”. Kontrowersyjny reżyser opublikował plakaty promujące swój najnowszy film serial kobiety mafii odcinek 5 “Kobiety mafii”. Jako 1 z kobiet mafii spotykamy młodą i ambitną policjantkę - Izabelę, która już w pierwszych minutach telewizji przeprowadza brawurową akcję, mającą na celu zakucie przy kajdanki kilkunastu przedstawicieli mafijnego półświatka.
W “Kobietach mafii” cytuje samego siebie, niby zahacza poważne tematy, ale po grindhouse’owym stylu. Historie żon, córek i wnuczek słynnych mafiozów pozwalają naszej firmie odkryć tytułową rolę dziewczyn w mafii. Kobiety mafii wciąż pozostawiają niesmak jak i również serial kobiety mafii odcinek 5 wprawiają w przerażenie. Ogromny sukces film Damy Mafii zachęcił Patryka Vegę do rozmyślań nad stworzeniem drugiej części filmu - Kobiety Mafii 2. Po przemyśleniu wszelkich za i przeciw reżyser postanowił, hdy produkcja powstanie.
- Dzięki początku jeden z tych propozycji, już po książce „Prawdziwe psy”, miał pretensję, hdy policjanci przedstawili go po niewłaściwy i nieprawdziwy strategia. Bodajże dzięki „Niebezpieczne kobiety” w główny serial kobiety mafii odcinek 5 weekend przyszło 700tys. Z pomocą “Kobiet mafii” kontrowersyjny reżyser rehabilituje się zaskakująco sprawnie, potwierdzając, że jak nikt w filmowym środowisku doskonale odnajduje się w świecie “gangusów” i “kominiarzy”.
Proponuję następny film nazwać Pitbul - naprawdę ostatnia krew, czy Kobiety mafii II - wyjęte z piaskownicy. Film Kobiety Mafii znacznie daje do myślenia u dołu wieloma względami. Ciężko więc sequel z prawdziwego zdarzenia jeśli każdy następny serial kobiety mafii odcinek 5 film jest wariacją w temacie poprzedniego, sytuacją w której otrzymujemy produkt złożony z pomysłów, które nie zaakceptować zmieściły się w innych wersjach.